• 187716
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ланец заб 325

За чекор на мач:.325
Производител Husqvarna
Ланец за моторна пила со одличен квалитет, направен од најдобар шведски челик, со голема издржливост и трајност. Дава одлични резултати при сечењето.

Клуб Цена
1025 ден. 1139 ден.

Само 1 останати во залиха

SKU: 187716 Категории: ,