• 187720
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ланец заб 3/8 1,5

Корак 3/8 1,5mm
Производител Husqvarna
Ланец за моторна пила со одличен квалитет, направен од најдобар шведски челик, со голема издржливост и трајност. Дава одлични резултати при сечењето.

Клуб Цена
962 ден. 1069 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 187720 Категории: ,