• 168004
11% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ламинат 8mm Unye VX-782

Дебелина: 8mm
Гратис филц и лајсни

Клуб Цена
699 ден. 789 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 168004 Категории: ,