23% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ламинат 8mm Turkana T-49B

Гратис лајсни и филц
Цената е за m2

Клуб Цена
499 ден. 649 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 182735 Категории: ,