5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ламинат 8mm Giza VX-38A

Дебелина: 8 mm
Големина на плоча: 1203,5×191,7 mm

Клуб Цена
617 ден. 649 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 168007 Категории: ,