• 8768
  • 098768
19% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ламинат 12mm Premium Venedik

Гратис лајсни и филц
Цената е за m2

Клуб Цена
809 ден. 999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 098768 Категории: ,