• 8770
  • 098770
17% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ламинат 12мм Premimum Bergamo

Гратис лајсни и филц
Цената е за m2

Клуб Цена
829 ден. 999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 098770 Категории: ,