5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ламинат 12мм Преимум-Палермо

Лесно се чисти
Отпорен на гребење
Звучно изолиран
Огноотпорен
Дебелина: 12 mm
Димензии на дел (mm): 132,8 mm x 1203,5 mm

Клуб Цена
949 ден. 999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 098769 Категории: ,