5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ламинат 12мм Преимум-Генова

Димензии (уредување):1203,5×132,8×12
Дебелина:12mm

Клуб Цена
949 ден. 999 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 098767 Категории: ,