• 160959
  • 0953
22% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ламинат 10mm Premium M-Side PM-687

Гратис лајсни и филц
Цената е за m2

Клуб Цена
699 ден. 899 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 160959 Категории: ,