• 160959
  • 0953

Ламинат 10mm Premium M-Side PM-687

Гратис лајсни и филц
Цената е за m2

899 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 160959 Категорија: