• 0959
  • 160957
22% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ламинат 10mm Premium M-Didim PM-684

Гратис лајсни и филц
Цената е за m2

Клуб Цена
699 ден. 899 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 160957 Категории: ,