5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ламинат 10мм Преимум-М-Фетхије

1m2
Комплет со филц и лајсни

Клуб Цена
698 ден. 735 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 160958 Категории: ,