• 186774
5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ламба керамичка HS8129

Материјал: Керамика
Висина: 28cm
Грло Е14
Максимум: 40W

Клуб Цена
617 ден. 649 ден.

На залиха

SKU: 186774 Категории: ,