• 183100
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Лајсна Трим B603

Димензии:3m

Клуб Цена
377 ден. 419 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 183100 Категории: ,