• sadhg
28% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кварцна греалка fabbygo HOT-1002

Моќност: 1500W
220~240V ~ 50Hz
On/Off индикатор

Клуб Цена
649 ден. 899 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство