5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кутлача Лорме Класик Лила

Изработена од висококвалитетна виолетова пластика, која е отпорна на топлина
Може да се мие во машина за миење садови

Клуб Цена
109 ден. 115 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 175619 Категории: ,