• 096452
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кутлача Инокс KT-01010

Материјал:Инокс

Клуб Цена
251 ден. 279 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 096452 Категории: ,