5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кутлача 95100

Материјал:пластика и метал
Боја:инокс

Клуб Цена
256 ден. 270 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 157897 Категории: ,