5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кутлача 91830

Материјал: не’рѓосувачки челик, дрво
Изработена од најлон одобрен од ЕУ за контакт со храна
Нелеплива
Лесна за одржување
Издржува температури до 210С

Клуб Цена
208 ден. 219 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 165608 Категории: ,