5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кутија за храна правоаголник 1L

Волумен:1L
Материјал:пластика
*Се што Ви е потребно за еден оброк

Клуб Цена
147 ден. 155 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство