• 180718180718
  • 180718
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кутија за храна коцка 1.1L

Волумен:1,1L
Материјал:пластика
*Се што Ви е потребно за еден оброк

Клуб Цена
170 ден. 189 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство