• 177700
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кутија за храна 3L Крок

Волумен:3L
Димензии:20 x 20 x 14 cm
Материјал:пластика

Клуб Цена
107 ден. 119 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство