5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кутија за храна 1L Фреш 15x20x7

Капацитет:1L
Материјал:пластика
Димензии:15x20x7cm

Клуб Цена
204 ден. 215 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство