5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кутија за храна 0.9L Фреш 16x16x7

Капацитет:0.9L
Материјал:пластика

Клуб Цена
195 ден. 205 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство