5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кутија за храна 0.6L Фреш 16x16x5

Капацитет:0.6L
Димензии:162x162x52mm
Материјал:пластика

Клуб Цена
161 ден. 169 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство