• 028676
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кутија за храна 0.45L

Капацитет:0.45L

Клуб Цена
53 ден. 59 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство