• 200970970
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кутија за алишта EK54-2

Кутија за алишта
Боја:портокалова

Клуб Цена
212 ден. 235 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 200969 Категории: ,