5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кутија за алат Премиум МЕД 2925

Димензии: 420x220x190mm
Материјал: квалитетна издржлива пластика
Тежина: 1.5 kg

Клуб Цена
797 ден. 839 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство