• 180311
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кутија за алат Премиум МЕД 2925

Димензии: 420x220x190mm
Материјал: квалитетна издржлива пластика
Тежина: 1.5 kg

Клуб Цена
845 ден. 939 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство