5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кутија Фриго Практик круг 3/1

Сет од 3 практични кутии
Капацитет:0,4L, 0,8L, 1,6L
Материјал:пластика

Клуб Цена
151 ден. 159 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство