• 179719
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кутија дрвена за чај EK78-25

Сет од 3 дрвени кутии

Клуб Цена
324 ден. 360 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179719 Категории: ,