• 179723
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кутија дрвена EK78-17

Дрвена кутија
Боја:сина

Клуб Цена
324 ден. 360 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство