Кујнски робот Gorenje MMC1000RLR

Моќност на моторот (max): 1.000 W
Број на брзини за лесно ракување: 7
AC мотор за сигурно работење
Капацитет на садот за мешање и месење: 4,5 l

16990 ден.

Нема на залиха

SKU: 182566 Категорија: