• 171592
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кујнски организера за садопер ICKA 805K

Димензии на амбалажа:20 x19 x7 cm

Клуб Цена
1394 ден. 1549 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171592 Категории: ,