15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кујнска вага TEFAL BC5122

LCD дисплеј
Капацитет:5kg
Прецизност до 1g
Функција ТАРА
Мерење на течности

Клуб Цена
1725 ден. 2029 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174028 Категории: ,