5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кујнска вага TEFAL BC5003V0

LCD дисплеј
Макс.тежина 5kg

Клуб Цена
1605 ден. 1689 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 180938 Категории: ,