• 182708

Кујнска вага Max TS-5000A

Дизајнирана за непречено и тивко работење
Троши многу малку енергија
Направена е од не’рѓосувачки челик кој нуди висока издржливост

699 ден.

Нема на залиха

SKU: 182708 Категорија: