20% попуст
Заштеди со Клуб цена

Кршалка за ореви E-B197

Димензии : 16,5 x 4×4 x 6cm

Клуб Цена
196 ден. 245 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 087704 Категории: ,