5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Крпа микро. за стак.3*0020

Чисти, суши и полира истовремено
Има неверојатна моќ на апсорпција, темелно чистење без гребнатини
Можете да ги користите насекаде и за сите површини
Димензии : 35x35cm

Клуб Цена
56 ден. 59 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство