5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Косилка за трева MP-LM30

Напон: 230V-50Hz
Моќност: 1800W
Вртежи: 3200-3450rpm
Ширина на косење: 420mm
Висина на сечење: 25-85mm
(11 позиции)
Капацитет на корпа: 50l
Тежина: 19.2kg.

Клуб Цена
9690 ден. 10200 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 162308 Категории: ,