• 232
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Косилка за трева MP-LM30

Напон: 230V-50Hz
Моќност: 1800W
Вртежи: 3200-3450rpm
Ширина на косење: 420mm
Висина на сечење: 25-85mm
(11 позиции)
Капацитет на корпа: 50l
Тежина: 19.2kg.

Клуб Цена
9180 ден. 10200 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 162308 Категории: ,