• 233
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Косилка за трева MP-LM23

Напон: 230V-50Hz
Моќност: 1400W
Дијаметар на сечило: 340mm
Висина на сечење: 25/35/45/55/65mm
Капацитет на корпа: 35l
Тежина: 12.09kg
Заштита: IPX4
Вибрации: 30m/s2

Клуб Цена
6885 ден. 7650 ден.
Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 162307 Категории: , Ознака: