• 235
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Косилка за трева MP-LM020

Moќност – 1200W
Вртежи – 3000/мин
Дијаметар на косење – 320мм
Капацитет на корпа – 35л

Клуб Цена
5985 ден. 6650 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 038889 Категории: ,