• 236
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Косилка за трева MP-LM019

Напон: 230V-50Hz
Моќност: 1000W
Вртежи: 3.450/min
Дијаметар на косење: 320mm
Висина на сечило: 25/40/55mm
Капацитет на корпа: 35l
Индукциски мотор

Клуб Цена
3771 ден. 4190 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 038888 Категории: ,