• a93b9f49efa2dc3148d587aeb11686a88c46d7ba23fefe5f74f8321d21b87a76
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Косилка за трева MP-LM018

Напон: 230V-50Hz
Моќност: 1000W
Вртежи: 3.200/min
Дијаметар на косење: 300mm
Висина на сечило: 25/40/55mm
Капацитет на корпа: 25l
Индукциски мотор

Клуб Цена
2961 ден. 3290 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 086467 Категории: ,