• 234
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Косилка за трева MP-GLM08

Систем за возење: 2 во 1
Моќност: 2.0kW/99CC
Вртежи: 3000rpm
Капацитет на корпа: 45L
Ширина на косење: 420mm

Клуб Цена
15291 ден. 16990 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 166817 Категории: ,