• 197363
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Косилка за трева MAXPULS 1200W MP-LM21

Напон: 230V/50Hz
Moќност: 1200W
Вртежи: 3700 rpm
Капацитет на корпа: 25 l
Ширина на косење: 320 mm
Висина на косење: 20-60 mm

Клуб Цена
3591 ден. 3990 ден.

Нема на залиха

SKU: 197363 Категории: ,