• 182331

Косилка Тример 550W 30cm BESTE630-QS

BLACK+ DECKER
Влезна моќност:550W
Ширина на сечење:30cm
Број на вртежи:7500rpm
Дијаметар на конец:1.6mm
Тежина:2.5Kg

4699 ден.

Нема на залиха

SKU: 182331 Категорија: