• 217
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Косачка Хускварна LC 140S

Мотор: Briggs & Stratton
Погон: Самоходна
Моќ: 1,8 kW
Зафатнина: 125 см3
Работен зафат: 40 см

Самоодна моторна косачка, лесна за користење, идеална за помали градини. Опремена е со робустен, челичен дек, ергономски рачки, централно подесување на висина и тркала со лагер.

Клуб Цена
29549 ден. 32949 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 174851 Категории: ,