• 179774
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Корпа за отпадоци EK161-25

Корпа за отпадоци
Боја:розе

Клуб Цена
504 ден. 560 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство