• 179221
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Корпа за леб средна 10159

Корпа за леб
Боја:темно кафеава

Клуб Цена
180 ден. 200 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179221 Категории: ,