• 179169
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Корпа за леб EK144-5

Плетена корпа за леб
Боја:темно кафеава

Клуб Цена
153 ден. 170 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179169 Категории: ,